« Terug

Oproep! Maak van 28 dec de 'Dag van de Misbruikte Kinderen'

woensdag 27 september 2023

Mensen met een verstandelijke handicap zijn ook vaak slachtoffer van seksueel misbruik. Ook hen mogen we niet vergeten. Deel deze oproep daarom massaal.

STAN Trefpunt Verstandelijke Handicap schaart zich volledig achter het voorstel van Jan Van Pelt – slachtoffer van misbruik #Godvergeten – om de Dag van de Onnozele Kinderen om te dopen tot ‘Dag van de Misbruikte Kinderen’. “Opdat het misbruik nooit meer vergeten wordt”, aldus Van Pelt in De Ochtend (27/09)

Mensen met een verstandelijke handicap zijn ook vaak slachtoffer van seksueel misbruik. Ook hen mogen we niet vergeten. Deel deze oproep daarom massaal.

Beluister hier het interview met Van Pelt van deze ochtend.

 

https://radio1.be/luister/select/de-ochtend/slachtoffer-uit-godvergeten-waarom-geen-dag-van-de-misbruikte-kinderen-invoeren

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

STAN informeert je snel en helder over verstandelijke handicap, veranderingen in het beleid en activiteiten in Vlaanderen. Wil je graag op de hoogte blijven? Schrijf je dan meteen in voor onze nieuwsbrief.