Algemeen - 22 mei 2025 om 13:00 - 0 reacties

Bekijk hier de foto's van de Photoboot op het Inclusiefeest 25

Het was, alweer, een zeer geslaagde editie. Maar liefst 800 mensen zakten af naar het Zeepreventorium in De Haan voor een gezellig feest vol muziek en vrolijkheid. 

Er werden ook honderden foto's genomen met vrienden en familie, met vrijwilligers met hoedjes, zonder hoedjes, met een gekke snoet of een ernstig gezicht... Via deze link kan je de foto's herbekijken: https://fotoshare.co/i/3m65qpb

Reacties

Plaats een reactie

Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd

Lees ook

  1. 29 september 2022

    Dromen van... Stan TV

    Algemeen
  2. 24 april 2025

    Scan je gratis ticket voor REVA25 en bezoek onze stand

    Algemeen Antwerpen Brugge-Oostende Gent-Eeklo Limburg Klein-Brabant Midden-Brabant-Leuven Zuid-Oost-Vlaanderen Pajottenland Tienen Waasland Westhoek Zuid-West-Vlaanderen Noord-West-Brabant
  3. 2 april 2025

    2 april is Wereld Autisme Dag: meer kennis, meer begrip, meer inclusie

    Algemeen

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

STAN informeert je snel en helder over verstandelijke handicap, veranderingen in het beleid en activiteiten in Vlaanderen. Wil je graag op de hoogte blijven? Schrijf je dan meteen in voor onze nieuwsbrief.